Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Інструмент для комплексної автоматизації розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку в установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів.

Комплексне рішення для управління діяльністю установ початкової та середньої професійної освіти. Продукт охоплює всі рівні управлінської діяльності основних підрозділів коледжу та інтегрується з типовими рішеннями фірми «1С» для бухгалтерії та відділу кадрів.

Рішення для комплексної автоматизації підприємств України різних галузей і видів діяльності, умовно віднесених до сфери "Машинобудування".

Рішення для автоматизації оперативних управлінських та облікових задач, що виникають у процесі діяльності комерційних навчальних центрів. Зокрема, воно добре підходить для автоматизації Центрів Сертифікованого Навчання Фірми "1С".

Продукт для автоматизації управління складським господарством підприємства. Дозволяє ефективно автоматизувати управління технологічними процесами сучасного складського комплексу.

Рішення призначене для автоматизації діяльності мережевих і одиночних SPA-салонів, Wellness-центрів, великих салонів краси, масажних салонів.

Спеціалізоване рішення на базі технологічної платформи "1С: Підприємство 8.2" призначене для автоматизованого управління бізнес-процесами відділу транспортної логістики підприємства.

Продукт для роботи зі специфічним асортиментом (лікарські засоби, товари медичного призначення) і бізнес-процесами (посерійного облік лікарських засобів, контроль фальсифікатів і термінів придатності, контроль правил ціноутворення і т.д.) аптек, як для одиночної аптеки, так і мережі аптек .

Рішення, призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в малих і середніх організаціях, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, а також оптову та роздрібну торгівлю, надання послуг, виробництво і т.д.

"1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства" - галузеве рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку в сільськогосподарських організаціях.

Назад 1 2 3 4 Вперед

Ми автоматизуємо: