Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Інструмент для комплексної автоматизації розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку в установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів.

Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності в організації. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства.

Продукт для автоматизації управління складським господарством підприємства. Дозволяє ефективно автоматизувати управління технологічними процесами сучасного складського комплексу.

Рішення для автоматизації процесів взаємин із клієнтами, для ефективної роботи відділів продажів, маркетингу, сервісного обслуговування на всіх етапах взаємодії з клієнтами, з урахуванням особливостей українського обліку.

Рішення "1С: CRM СТАНДАРТ для України" призначено для автоматизації процесів управління взаємовідносинами з клієнтами в компаніях малого бізнесу

Спеціалізоване рішення на базі технологічної платформи "1С: Підприємство 8.2" призначене для автоматизованого управління бізнес-процесами відділу транспортної логістики підприємства.

Продукт забезпечує автоматизацію бухгалтерського обліку державних (муніципальних) установ, що перебувають на самостійному балансі, фінансованих з федерального, регіонального або місцевого бюджетів, а також з бюджету державного позабюджетного фонду.

Рішення для комплексної автоматизації кадрового обліку і розрахунку зарплати на невеликих і середніх підприємствах, в тому числі мають складну юридичну структуру. Продукт в першу чергу орієнтований на завдання кадрових служб і бухгалтерії, провідних регламентований облік і розрахунки з персоналом.

Продукт призначений для компаній малого бізнесу з одним робочим місцем для керівника, який самостійно веде управлінський облік.

Рішення для управлінського фінансового обліку, дозволяє вести облік всіх господарських операцій для визначення фінансових результатів за напрямками діяльності (видами бізнесу), а також облік за центрами фінансової відповідальності (ЦФО).

Назад 1 2 3 Вперед

Ми автоматизуємо: