Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

1С: Підприємство 8. Документообіг КОРП для України

Продукт орієнтований на бюджетні установи, а також середні і великі комерційні підприємства і призначений для комплексного вирішення широкого спектру завдань автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавської дисципліни.

"1С: Документообіг 8" дозволяє:
 
  • впорядкувати роботу співробітників з документами, виключити можливість втрати версій або перетину фрагментів при одночасній роботі;
  • скоротити час пошуку потрібної інформації і сумарний час колективної обробки документів;
  • підвищити якість готового матеріалу (проектів, документації та ін.) за рахунок вирішення великої кількості спірних питань та впорядкування роботи користувачів.
 
"1С: Документообіг 8" не має галузевої специфіки і може ефективно використовуватися як у бюджетному секторі, так і на комерційних підприємствах, будь то розподілена холдингова структура з великою кількістю користувачів або невелике підприємство. Будучи універсальною, програма легко може бути налаштована і адаптована під специфіку конкретної організації.

Програмний продукт "1С: Документообіг 8 КОРП" включає комплект документації, реєстраційну картку та ліцензійну угоду на використання програмного продукту на одному робочому місці, конверт з пінкодом програмного захисту, поточний випуск інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) та купон на оформлення безкоштовної піврічної передплати на ІТС, пінкод для реєстрації продукту на сайті підтримки користувачів, поштовий конверт для відправки реєстраційної анкети.

Документація по прикладному рішенню являє собою книгу "1С: Підприємство 8. Конфігурація" Документообіг КОРП ". Редакція 1.1. Опис". Додаткові примірники цієї книжки можуть бути придбані окремо.
Крім документації по прикладному рішенню, продукт містить документацію по платформі:
  • "1С: Підприємство 8.2. Керівництво адміністратора";
  • "1С: Підприємство 8.2. Керівництво розробника" (у двох частинах);
  • "1С: Підприємство 8.2. Керівництво користувача".
Синтаксис вбудованої мови і мови запитів представлений в книзі "1С: Підприємство 8.2. Керівництво розробника" (у двох частинах).
Опис об'єктної моделі повністю включено в поставку в електронному вигляді (у розділах довідки конфігуратора і Синтакс-Помічнику). Також опис об'єктної моделі міститься в книзі "1С: Підприємство 8.2. Опис вбудованої мови" (у п'яти частинах), її паперовий варіант можна придбати окремо.
Для збільшення кількості робочих місць користувачів програми "1С: Документообіг 8 КОРП" використовуються клієнтські ліцензії. При цьому можна використовувати клієнтські ліцензії з апаратним захистом, придбані раніше для інших продуктів системи "1С: Підприємство 8", у тому числі ті, що випускалися раніше ліцензії для багатьох користувачів "1С: Підприємства 8.0", або придбати нові клієнтські ліцензії. Для даного продукту рекомендується купувати клієнтські ліцензії з програмним захистом.
На робочих місцях, забезпечених даними клієнтськими ліцензіями, можуть використовуватися будь-які правомірно придбані програмні продукти системи "1С: Підприємство 8".
Для використання прикладного рішення у варіанті "клієнт-сервер" необхідні ліцензії на 32-розрядний або 64-розрядний сервер "1С: Підприємство 8". При цьому можна використовувати придбані раніше ліцензії на сервер "1С: Підприємство 8" будь-який з версій 8.0, 8.1, 8.2 з апаратним захистом або придбати нові. Для "1С: Документообіг 8 КОРП" рекомендується купувати ліцензії на сервер "1С: Підприємства 8.2" з програмним захистом.
Звертаємо увагу користувачів: платформа "1С: Підприємство 8.2" підтримує спільне використання ліцензій з апаратним і програмним захистом.

Вам також може підійти:

Ми автоматизуємо: